"Держава дбає про маленьких українців", - Степан Барна відвідав дитсадок у Підволочиську, де заплановано капремонт (фото)

У понеділок, 21 січня під час робочої поїздки голова обласної державної адміністрації Степан Барна відвідав дошкільний навчальний заклад Підволочиської селищної ради.

Нагадаємо, у 2018 році за кошти місцевого бюджету тут замінили електричці котли на енергоекономні, завершили утеплення фасадів приміщення. Зараз садочок-яслі відвідує більше ніж 250 дітей. Степан Барна поспілкувався з працівниками закладу та вихованцями старших груп. Особливо тепло діти відреагували на спільне виконання колядки та організовану головою ТОДА фізкультхвилинку.“Бажаю вам рости здоровими та успішними. Щоб ви у майбутньому стали відомими спортсменами, відомими краянами, якими буде пишатися область і Україна”, - звернувся до вихованців закладу Степан Барна.Зауважимо, що розроблено проект на реконструкцію даху навчального закладу і встановлення тут сонячних батарей.

"Держава дбає про маленьких українців", - Степан Барна відвідав дитсадок у Підволочиську, де заплановано капремонт (фото), фото-1 "Держава дбає про маленьких українців", - Степан Барна відвідав дитсадок у Підволочиську, де заплановано капремонт (фото), фото-2 "Держава дбає про маленьких українців", - Степан Барна відвідав дитсадок у Підволочиську, де заплановано капремонт (фото), фото-3 "Держава дбає про маленьких українців", - Степан Барна відвідав дитсадок у Підволочиську, де заплановано капремонт (фото), фото-4
дитсадок Підволочиськ Степан Барна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі