Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози

Тернополян просять допомогли п'ятирічному Артуру Шиляку. Для продовження лікування йому необхідні кошти.

"Вибачте що турбуємо, та іншого виходу ми з синочком просто не бачимо, так як залишилось всього пару днів. У синочка 4 діагнози, всі не втішні. Якщо не знайдемо за цей час ще 1120$, це саме та сума, яку не вдалось зібрати, з 130000$, нам не продовжать лікування. Ми стільки пережили за ці півроку, що вже просто немає ні на що сил.

Дітки це все, що в мене залишилось, чоловіка 6 місяців тому не стало. Одна надія в нас на те що знайдуться наші чарівники і подарують нам на свята сумму яка залишилась", - звертається мама Артурчика Вікторія Шилюк.

Лікарі поставили дитині діагнози, які не дають сім'ї спокійно жити:
1.Гострий меслобластий лейкоз; 
2.Кіста епіфіза головного мозку розміром 8×7×6мм; 
3.Мозкова дисфункція психо-мовленевого розвитку, з правою пірамідною недостатністю;
4.Недостатність мітрального клапану, та додадкова хорда лівого шлуночка.

Зараз будь-яка Ваша допомога важлива, так як на жаль рахунок пішов на дні.

4119 9710 1071 5763-АВАЛЬ БАНК(SHELIUK VIKTORIIA LEONIDIVNA)

Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-1 Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-2 Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-3 Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-4 Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-5 Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-6 Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-7 Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-8 Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-9 Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-10 Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-11 Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-12 Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-13 Потрібна допомогта для маленького хлопчика, лікарі поставили йому чотири страшних діагнози, фото-14
допомога дитина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі