“Я вірю, що мій син зможе одужати”: Тадейчику з Тернопільщини необхідна допомога (ФОТО)

Тадею Васечка із села Зарудечко на Тернопільщині лише 1,4 місяці, а він вже переніс п’ять операцій. Мати хлопчика просить допомоги у всіх небайдужих людей.

Як повідомляє "20 хвилин", у Тадейчика спинно-мозкові грижі, при народжені у хлопчика виявили кісту в голові. А зараз Тадею потрібно терміново видаляти пахову грижу, яка не дозволяє хлопчику належним чином фізично розвиватися.

Розпочались проблеми у сім’ї Васечко ще до народження Тадея. Коли мати хлопчика, пані Надія, була вагітна, медики попередили її, що дитинка народиться хворою, скоріше за все не виживе - рекомендували зробити аборт.     

"У Тернополі лікарі мені казали, що малеча загине при пологах", - розповідає жінка. - "Тому народжувати довелось їхати в Київ. Відразу на наступний день після народження синочка прооперували - видалили спинно-мозкову грижу".

Потім жінка з сином проходила довгу реабілітацію у Києві. І зараз лікарі дають велику надію, що хлопчику стане краще. Зараз Тадейчику за допомогою накладання гіпсу вже порівняли ніжки, батьки працюють над відновленням їх чутливості.   

"Але нещодавно у Тадея діагностували пахову грижу, яку потрібно терміново оперувати", - пояснює пані Надія. - "А після цієї операції нам потрібно не менш терміново видаляти грижу у спині, бо мій синочок не розвивається".

Точної суми, яка знадобиться на повноцінне лікування, лікарі ще не визначили, зазначає мати Тадея.   

"Лише на одну із операцій нам потрібно орієнтовно 120 тисяч гривень", - каже мати хлопчика. - "Таких грошей у нашої сім’ї немає, а попереду нас ще очікує довготривала реабілітація".

Рідні хлопчика просять допомоги у всіх небайдужих людей, бо у Тадейчика є великі шанси на одужання, так як його головний мозок не втратив своїх функцій.

Довідка: Перерахувати кошти можна на розрахунковий рахунок матері Васечко Надії Богданівні №5168 7573 5878 6798 "ПриватБанк".  

“Я вірю, що мій син зможе одужати”: Тадейчику з Тернопільщини необхідна допомога (ФОТО), фото-1 “Я вірю, що мій син зможе одужати”: Тадейчику з Тернопільщини необхідна допомога (ФОТО), фото-2
Допомога Тернопільщина Тадейчик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі