
18:01, 28 січня 2019 р.
“В центрі в муках помирав собака” – у соцмережах розповіли як на Тернопільщині безжально труїли собак (ФОТО)
Жителька Чорткова Юлія розповіла у ФБ, що 28 січня у центрі Чорткова невідомі отруїли собаку. Напередодні Нового року там отруїли ще одну бродячу тварину.
Як повідомляє Юля, ці собаки жили у центрі, їх підгодовували люди, вони навіть спали у Різдвяній шопці. Тепер зоозахисники вимагають надати їм записи з відеокамер, які встановлені в центрі міста, щоб знайти людину, котра так безжально вбила тварин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:38, 23 червня
18:06, 20 червня
18:05, 20 червня
11:19, 18 червня
16:59, 17 червня