Романтичне освідчення на тернопільській ковзанці: дівчина сказала: "Так!" (ФОТО+ВІДЕО)

Романтичне освідчення відбулося нещодавно на тернопільській ковзанці. 27-річний Степан Цибуляк попросив руки 22-річної Галини Прокофій. Освідчення з музикою, квітами стало сюрпризом для дівчини. 

"Завжди хотів освідчитися так, щоб це запам’яталося", - розповідає Степан. - "Спершу хотів попросити руки Галинки під час відпочинку в "Буковелі", але не вдалося. Потім вирішив все організувати в Тернополі. Знайшов у інтернеті компанію, яка мені допомогла".

Степан та Галина зі Збаразького району. Хлопець спеціально привіз дівчину на ковзанку до Тернополя, де її чекала несподіванка. 

"Галинка дуже любить  кататися на ковзанах і завжди мене запитувала:"Коли поїдемо на ковзанку?"", - розповідає чоловік. - "І я подумав, що освідчитись там - непогана ідея. І це вдалося! Дівчині все дуже сподобалося, ми обоє отримали багато емоцій". 

Як повідомляє "20 хвилин", на той час, коли Степан освідчувався коханій, на ковзанці каталися близько 30 людей. Всі вони зупинилися, аплодували парі. І взагалі все було дуже феєрично - молоді люди 15 хвилин каталися, і тут раптом лунає романтична мелодія Джорджа Майкла, саксофоніст, квіти, каблучка, "холодні вогні".

Степан і Галина знайомі давно, а почали зустрічатися минулого літа. Відгуляти весілля пара планує влітку.

Романтичне освідчення на тернопільській ковзанці: дівчина сказала: "Так!" (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 Романтичне освідчення на тернопільській ковзанці: дівчина сказала: "Так!" (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 Романтичне освідчення на тернопільській ковзанці: дівчина сказала: "Так!" (ФОТО+ВІДЕО), фото-3
Романтичне освідчення Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі