Завершилась реєстрація на пробне ЗНО: які предмети найчастіше обирали тернопільські школярі

Реєстрація на пробне ЗНО розпочалась 8 січня і тривала до 31 січня. В Тернопільській області зареєстровали 6707 осіб на 10951 тестування. Це на кілька тисяч більше ніж у минулі роки.

Як повідомляє "20 хвилин" з посиланням на слова заступника начальника з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Тернопільського інституту післядипломної педагогічної освіти Юрія Шайнюка, така кількість учасників пов’язана із тим, що цього року участь у тестуванні беруть абітурієнти із закладів профтехосвіти та ВНЗ І-ІІ рівня акредитатції.

"Окрім того, у 2019 році зареєструвалось чимало 10-ти класників, які здаватимуть основну сесію тестування у 2020 році. До предметів-лідерів із пробного тестування у 2019 році, традиційно увійшли українська мова і література, яку складатимуть  майже шість тисяч учасників та Історія України - майже дві тисячі абітурієнтів", - розповідає заступник директора.

Остаточну кількість учасників можна сказати коли реєстрації оплатять. А оплатити участь у пробному  ЗНО можна до 08 лютого 2019 року.

"Вартість одного пробного тестування становить 138 гривень, що на 6 гривень більше ніж минулого року", - каже Юрій Шайнюк. - "До кошторису  входять усі роздаткові матеріали та оплата праці педагогічних працівників на час сесій. Із української мови та літератури пробне тестування відбудеться 16 березня, з інших предметів - 23 березня".

За словами пана Шайнюка, пробне тестування не лише дозволяє абітурієнтам спробувати свої сили у знаннях з того чи іншого предмета, а й морально налаштує молодь до складного іспиту. 

Пробне ЗНО реєстрація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі