"До вечора хата була би повна газу": тернополяни масово скаржаться, що їх не попередили про відключення

Вранці 5 лютого на масиві "Дружба" відімкнули постачання газу. Однак повідомлення про це газовики дали лише ввечері напередодні, тож не всі жителі були в курсі.

Одним із таких виявився Назарій Хамуляк. Судячи зі слів чоловіка, така необізнаність могла закінчитись трагічно. Про це він написав у Facebook.

"це просто дякувати Богу, що я захворів і залишився сьогодні дома.

це ж ви уявляєте як мені пощастило сьогодні, випадково помічаю, що газ просто взяли і перекрили, просто взяли і вимкнули подачу - перекрив всі крани в будинку. Ми з дружиною працюємо, ми повертаємось додому о 19:00 і я навіть не хочу собі уявити, якщо би той газ відновили подавати десь о 12:00, тобто до 19:00 вся хата в чистому газі (бо котел працює і обігріває будинок, автоматики немає, бо старий, в колонці фітіль горить). А якби ще так з цигаркою зайти в дім, то що, абзац, взлетів разом з будинком ? Друзі, хто живе як мінімум по вул. Бережанській, - мерщій перевіряйте свої будинки, дзвоніть рідним, щоб не наробити біди, також друзі журналісти, мож, також дайте повідомлення - бо це просто ЖАХ і якась безвідповідальність повна!

ПрАТ "Тернопільгаз" хто за цей с*ач відповідальний?

та це ж неправильно, такі речі мають повідомлятись більш обширно і серйозно до цього відноситись, це не вода, це газ, такі повідомлення повинні особисто відправлятись, що робити людям з приватного сектору, біля мене взагалі немає сусідів, ми навіть переговорити не маємо з ким щоб інформацією поділитись! Я працюю і є активним дописувачем в інт. мережі, але цього повідомлення не бачив ?", - йдеться в дописі.

Судячи з коментарів, чимало мешканців "Дружби" також про відімкнення газу не знали.

"Бабусі не читають Інтернет!!! Дружба в шоці! Зник газ в плитках! Коли вмикатимуть газ чи всі горілки будуть виключені!!! Вимагаємо ПОПЕРЕДЖЕННЯ голосового в районі дружба ТЕРМІНОВО!))) РЕПОСТ! Люди, попереджайте сусідів, дзвоніть в двері, дзвоніть в дзвони самі у своїх під'їздах! Газ вмикатимуть у 14 00", - пише Олена Мудра.

"Вчора люди ділились цією інформацією. Від них і дізналась.Добре, що все добре. Дійсно, могла бути біда", - пише Лєна Чернякова-Глушок.

"Відключення планове? узимку? аж замудро", - додає Тетяна Чарножицька.

порушення газ відключення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі