• Головна
  • Американський блогер намалював на своєму обличчі картину тернополянина (ФОТО+ВІДЕО)
16:01, 7 лютого 2019 р.

Американський блогер намалював на своєму обличчі картину тернополянина (ФОТО+ВІДЕО)

Американський інстаблогер намалював на своєму обличчі картину відомого мешканця Тернопільщини Олега Шупляка. Своєю роботою він поділився на сторінці в мережі. 

"Nostradamus and the Angel of Death, my interpretation of a painting by Ukrainian artist Oleg Shupliak". - Підписав відео на своєму каналі блогер із Сан-Франциско alissongothz.

Як повідомляє "Доба", Олег Шупляк живе в Бережанах. Працює у різних напрямах живопису. Широку популярність у світі здобула його серія "Двовзори" (авторська назва картин-ілюзій з подвійним змістом).

Першу персональну виставку Олег орг

анізував у 1991 р. у Бережанському краєзнавчому музеї. Від 1990 р. — більше трьох десятків персональних виставок в Українї та за її межами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Блогер #картина #тернополянин
ТОП новини
"Українці отримають відразу дві пенсії до 1 червня, виплати чекають своїх пенсіонерів": хто має на право і що треба зробити
"Сніг і дощ пруть в один з регіонів України, зима та похолодання знову ввірветься до регіону": гроза і злива накриє автомобілі
"ТЦК збирається призвати ці групи населення, названо вік та інші ознаки чоловіків": їх чекають повістки, штрафи і мобілізація
"В Україні назвали тариф на електроенергію з 1 червня, не всі готувалися до такої ціни": скільки слід платити за 1 кВт*год
Оголошення
live comments feed...