У Тернополі пластичний хірург обрав десятьох людей, яким безкоштовно проведе надскладні операції (ВІДЕО)

У Тернополі пластичний хірург оперує безкоштовно. З числа усіх охочих Микола Никитюк обрав десятьох людей, котрі найбільше потребують певних корекцій у своїй зовнішності. Мова йде людей, які не мають змоги назбирати гроші на пластику.

Ліля Тимошевська готується до пластичної операції. Ще у дитинстві дівчина випала з вікна. Відтоді у неї деформований ніс. Ліля зізнається, через свою зовнішність часто комплексує. І хоча до дивних поглядів та обговорень з часом звикла, все ж каже, це образливо.

Зараз дівчині 21. Вона кругла сирота. Попри те, не падає духом, займається спортом, призерка чемпіонату України з жиму. Та мрія змінити зовнішність не покидає Лілю. Каже, неодноразово зверталась до місцевих лікарів, з проханням допомогти виправити давню ваду. Проте, спроби були марними.

"В лікарні одній в Тернополі робили операцію, то невдало. Сказали мені, що треба їхати до Києва або Львова, бо в Тернополі така операція не робиться",- розповідає Лілія Тимошевська.

У соцмережах тернополянка знайшла інформацію про лікаря-хірурга та його благодійну акцію. У повідомленні йшлось про безкоштовну операцію для людей, які комплексують через свою зовнішність. Не вагаючись Ліля одразу пішла на консультацію.

Зараз студентка готується до хірургічного втручання. Оперуватиме дівчину пластичний хірург Микола Никитюк. Молодий лікар каже, вирішив започаткувати благодійний проект задля людей, які опинилися у складних життєвих обставинах і не мають коштів на операцію.

"Проект благодійний. Колись, коли я працював у звичайній поліклініці хірургом, то бачив, що багато людей не мають грошей навіть на звичайні операції і була така мрія, щоб з часом складні операції можна було виконувати за свій рахунок, щоб пацієнту не треба було платити. А таких людей, які потребують цього - дуже багато",- розповідає лікар-хірург Микола Никитюк.

Лікар каже, в рамках благодійного проекту він разом з командою однодумців зробить 10 складних безкоштовних операцій. Найперше звертатимуть увагу на випадки, які заважають людям жити повноцінно і завдають їм страждань.

Микола вже провів першу безкоштовну операцію. Допоміг жінці, яка все життя приховувала свою клаповухість. Каже, все пройшло успішно, пацієнтка почувається добре. Наразі лікар готується допомогти Лілі. Оперуватимуть дівчину навесні.

Лікар зазначає, триватиме операція до 2-х годин. Лікар каже, таких людей, як Ліля є чимало. Усім їх потрібна допомога, адже за час анонсування акції більше 100 людей подали заявки на участь. Зголоситись можна було у соцмережах на сторінках лікаря Никитюка. А сам медик каже, тішить те, що й інші лікарі з розумінням ставляться до акції. Допомагають приміщенням, обладнанням, консультаціями.

Детальніше у відео "Т1".

Пластичний хірург операції безкоштовно
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі