• Головна
  • Мешканця Тернопільщини обікрав товариш
13:44, 12 лютого 2019 р.

Мешканця Тернопільщини обікрав товариш

Із заявою про зникнення гаманця з грошима в Теребовлянський відділ поліції звернувся житель села Ласківці. Потерпілий вказав на ймовірного злодія.

У ході перевірки стало відомо, що на чуже майно зазіхнув товариш заявника. Чоловіки у день крадіжки розпивали спиртні напої. Розійшлися після опівночі.

Знайомий, побачивши, що в гаманці односельчанина є гроші, таємно витягнув його, коли поверталися додому. Підозрюваний збагатився на сто євро та 370 гривень.

У скоєному чоловік зізнався, гроші витратив на власні потреби.

Тепер він відповідатиме перед законом відповідно до статті 185 частина 1 ККУ - таємне викрадення чужого майна (крадіжка).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #товариші #крадіжка
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"З 1 липня на 4 групи людей очікує колосальне збільшення пенсій, суми виростуть у рази": названі вимоги для нових виплат
Оголошення