Тернопільську набережну освітили повітряні кулі (ФОТО+ВІДЕО)

П’ять повітряних куль освітили набережну Тернопільського ставу 15 лютого. Такі вечірні стояння-свічення завершили фестиваль повітроплавання "Файне небо". Під час дійства літали на кулях, змагались у здобутті Червоних воріт та вигравали літній політ.

Як інформує "Терен", польоти могли замовити тернополяни з нагоди Дня закоханих. Така розвага коштувала 3 тис. гривень. Організатори пояснюють, що ціна обумовлена витратами на газ та амортизацію кулі, яка коштує 50-55 тис. євро і має термін використання –  500 годин.

Окрім розважальних польотів у Тернополі зібрались професійні повітреплавці. Вони мали ціль – потрапити у конструкцію Червоних воріт посеред таву мішками з піску.

"Мене тішить, що ми у місто затягнули такі події", – пише організатор Тарас Ковальчук. –  "А ще більше тішить, що місцевий бізнес розуміє та підтримує розвиток туризму не тільки на словах, але і на діях, разом ми зможемо набагато більше. Ще раз усім величезне дякую за допомогу та підтримку!"

Фестиваль у місті повторять влітку. Тож тернополяни ще будуть мати можливість спробувати екстримальну розвагу.

"Всім, хто ще не пробував літати на повітряних кулях – бажаю можливостей! не пропустити свій шанс", – пише тернополянка Ірина Задорожна. – "Для тих, хто думає, що таке краще пробувати літом – це омана, потрібно пробувати і влітку, і взимку.  І якщо хтось думає, що чим вище – тим холодніше – то ні, в космос так не полетиш, а тільки трішки ближче до сонечка, де явно тепліше".

Тернопільську набережну освітили повітряні кулі (ФОТО+ВІДЕО), фото-1 Тернопільську набережну освітили повітряні кулі (ФОТО+ВІДЕО), фото-2 Тернопільську набережну освітили повітряні кулі (ФОТО+ВІДЕО), фото-3 Тернопільську набережну освітили повітряні кулі (ФОТО+ВІДЕО), фото-4
Повітряні кулі Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі