На базі Заліщицького обласного комунального дитячого санаторію побудують басейн

У ході робочого візиту в Заліщики голова  обласної ради Віктор Овчарук проінспектував сучасний стан функціонування місцевого дитячого санаторію та оглянув територію, яку відведено для будівництва плавального басейну з сонячними батареями, колекторами тепла та автоматизованою очисткою води.

«Тендер на будівництво цього басейну вже проведено, затверджено проектно-кошторисну документацію, за виділення першої частини необхідної суми депутатський корпус голосуватиме вже під час найближчого пленарного засідання сесії обласної ради.

Для нас важливо, щоб реалізація цього проекту, в першу чергу, дала можливість проводити унікальні підводні реабілітаційні програми для дітей з інвалідністю. Заняття під водою, безперечно, підсилять результат оздоровчих процедур, які сьогодні проводяться у санаторії.

Важливо, що басейн стане надбанням не лише санаторію, а й усієї громади, адже схожих об’єктів у районі немає», - зазначив Віктор Овчарук.

На сьогодні  в Заліщицькому обласному комунальному санаторії функціонує   ЗОШ І-ІІ ступенів та центр ранньої  медичної  реабілітації дітей-інвалідів, що надає цілий ряд необхідних процедур: душ Шарко, циркуляційний та висхідний душ, ванни з травами, підводний масаж , СПА-ванна (гідромасаж, вихрові потоки, перлинний варіант та режим озону); болото з родовищ Куяльника , парафіно-озокерит , полтавський бішофіт. Також діти отримують фіточаї та кисневі коктейлі.

Крім цього в санаторії   функціонує   клінічна лабораторія, два масажних кабінети та два кабінети ЛФК, галокамера (соляна печера),   кабінети    функціональної     діагностики, аромотерапії і психоемоційного розвантаження.

Впроваджено нові методи лікування: іпотерапія, аквагімнастика, нордична хода, АРТ-терапія, бісероплетіння, біопластика з солоного тіста, орігамі, квілінг(робота з смужками паперу), вишивка , аплікації.

У 2017 році в санаторії проведено ремонт  усіх приміщень,    ремонт твердопаливного котла, часткову заміну труб водопостачання, ремонт газового котла, заміну вікон на металопластикові.

басейн санаторій Заліщики Віктор Овчарук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі