• Головна
  • Такого ви ще не бачили: у Тернополі презентували виставку картин зі сміття (ВІДЕО)
11:02, 23 лютого 2019 р.

Такого ви ще не бачили: у Тернополі презентували виставку картин зі сміття (ВІДЕО)

Близько 5 місяців у пошуках матеріалу для картин, 4 дні майже без сну та перепочинку. Все для того, щоб "Виставка номер три" була готова. Андрій Палій презентував у Тернополі незвичні картини. З 2016 митець збирає пластик, з якого створює візуальні образи. Показує Тернопіль1.

"Саме ця серія з пакетів, я їх збираю, сортую, мию і сушу, а потім феном або праскою  їх спаюю в одне ціле. Я роблю каркас, натягую полотно і спаюю. Чорний колір –  це сміттєві пакети, так в мене  виходить готове полотно. А після вже йдуть інші кольори", каже художник Андрій Палій.

 Коли основа з поліетиленових пакетів готова - митець береться за пензля. Виводить контури облич. Каже, чому саме їх - не знає, довірився відчуттям і рука сама створила основу майбутньої виставки. Андрій каже, обличчя на картинах передають ті відчуття, які він і сам пережив під час створення полотен. 

Художник зізнається,  є трудоголіком. Якщо віддається справі, то цілком і повністю. Андрій розуміє, аби досягти успіху слід пробувати нове і розвиватись, тому, каже, в мистецьких справах головне - експериментувати. Саме тому остання виставка відрізняється від усіх попередніх. "Попередні роботи всі були виключно з пластика, кришечки, відра - це тисячі горщиків. Все, що знаходив запікав у спеціальній печі", розповідає Андрій Палій.

До Тернополя виставку художник привіз з Чернівців. Її вже встигли побачити і у Львові , а далі ж, після 14 березня, унікальна виставка помандрує до Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #виставка #картини #поліетилен #андрій #палій

Коментарі

Оголошення
live comments feed...