"Трапляються напади нестачі повітря": батько-одинак з Тернополя просить допомоги на лікування (ФОТО)

38-річний Олег Бігуняк із Тернополя просить допомоги на лікування розладів адаптації із схильністю до невротичних форм реагування. Чоловік захворів кілька років тому.

Як повідомляє "Доба", чоловік змушений щодня приймати ліки. Тричі на рік проходити курс лікування в лікарні. Один курс коштує 10 тис. грн.

Трапляються напади браку повітря. Двічі на рік лікується в Тернопільській неврологічній лікарні. Лікування є безперервним і через хворобу змушений працювати на мінімальну заробітну плату.

"Я сам виховую 11-річну донечку Діану. Складнощі зі здоров'ям додають проблем. Астма розвинулася через нервове напруження, яке виникло після розлучення з дружиною. Вона нас залишила, коли донечці було 2 роки. Суд її позбавив батьківських прав.

На аліменти я не подавав, не міг так вчинити з жінкою. У неї зараз інша сім'я, має там 4 дітей. Розумію, їй теж нелегко. Усі зобов'язання з виховання Діани лягли на мої плечі.

Але дуже дошкуляє хвороба. Задуха не дає працювати. Без ліків не можна. А рання весна, літо та пізня осінь - то взагалі непросто. Бо йде загострення хвороби. Треба проходити курс лікування в клініці. А жити треба, щоб підняти на ноги свою дитину.

Зараз потрібно зібрати дитину до школи. Дуже багато допомагають мої батьки. Без них би було зовсім скрутно. Грошима не можуть, бо обоє пенсіонери. Я працюю двірником", - розповів Олег Бігуняк.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку – 5168 7426 0160 6845 (Бігуняк Олег Сергійович), контакти – 098-500-12-06.

"Трапляються напади нестачі повітря": батько-одинак з Тернополя просить допомоги на лікування (ФОТО), фото-1
Допомога батько одинак нервова напруга астма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі