У Тернополі лихоманить борд проросійського кандидата (курйозні фото)

У Тернополі лихоманить борд проросійського кандидата, Дмитро Бондаренко

Таке враження, що в Тернополі працівники, які вішають борди, абсолютно різних зусиль докладають залежно від того, чиє саме зображення наклеюють. Відповідне припущення можна зробити, якщо порівняти борди на вул. Шептицького.

Якщо інші кандидати нормально виглядають на рекламних площинах, то борд одного донбаського обіцяйла цілий тиждень лихоманить. З обидвох боків частини зображення не витримують негоди, через що вийшов навіть 3D-казус – з обривка плаката у кандидата з’явилася краватка, якою мотиляло на вітрі.

А загалом все, що відбувається з даним бордом, наче застерігає жителів міста від того, щоб не голосувати за подібних обіцяйл. Бо яка б не була картинка, а запах від цього всього – не найкращий. І ще й так співпало, що проросійського кандидата розмістили в символічному місці – біля туалету.

Нижче пропонуємо нестандартний погляд на інші борди, які розташовані поблизу ринку на вул. Шептицького.

У Тернополі лихоманить борд проросійського кандидата (курйозні фото), фото-1 У Тернополі лихоманить борд проросійського кандидата (курйозні фото), фото-2 У Тернополі лихоманить борд проросійського кандидата (курйозні фото), фото-3 У Тернополі лихоманить борд проросійського кандидата (курйозні фото), фото-4 У Тернополі лихоманить борд проросійського кандидата (курйозні фото), фото-5 У Тернополі лихоманить борд проросійського кандидата (курйозні фото), фото-6 У Тернополі лихоманить борд проросійського кандидата (курйозні фото), фото-7
борди кандидати вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі