Голод як ліки: тернопільські лікарі розказали як правильно схуднути і позбутися хвороб (ВІДЕО)

Вилікуватися голодом.  А ще омолодитися, схуднути та очистити організм від шлаків. Методику випробували на собі тернопільські лікарі. Своїми історіями вони поділилися з кореспондентами Тернопіль1.

Голод як ліки. Те, що не вилікує голод – не вилікує ніщо, переконаний професор Петро Кузів. Упродовж 42 років він кілька разів на рік голодує. Лікар навіть розробив спеціальну програму лікувального голодування. На цю тему захистив докторську дисертацію. Зараз Петро Кузів професор кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб та фтизіатрії ТДМУ ім. І. Я. Горбачевського. Він каже, практикував голодування сам, а тепер методику професора Кузіва випробовують на собі і його колеги.

 "Для того, щоб запропонувати щось хворому, треба зрозуміти, що саме він відчуває, тому я вирішила зайнятися лікувальним голодуванням", каже доцент кафедри терапії, сімейної медицини навчально-наукового інституту післядипломної освіти ТДМУ Світлана Шостак.

Світлана Шостак вперше голодувала упродовж 7 днів. Потім цей термін поступово збільшувала до 20. Усі ці дні вона п’є лише воду кімнатної температури. Каже, що голодувати не важко, головне психологічно налаштуватися та підготувати організм. Натомість отримаєте прилив сил та енергії.

Лікувальне голодування допомагає очистити організм від шлаків та, навіть, позбутися багатьох недуг. А хороший побічний ефект – втрата ваги. У цьому переконався лікар Олег Стахів. Він стає на вагу, стрілка зупиняється на позначці 80. А потім показує своє фото дворічної давності. Ще до того як чоловік почав практикувати голодування.

"Моя перша голодовка відбулася два роки тому. З часом я похудав з 97 кілограм до 82 кілограм", каже лікар-лор Олег Стахів.

Фахівці радять: практикувати голодування можна лише під наглядом лікаря, аби не нашкодити. Та й голодувати можна не всім. Особливо протипоказано людям, які хворіють цукровим діабетом 1 типу чи мають важкі хронічні недуги, а також вагітним жінкам, годуючим мамам, онкохворим. 

тернопіль лікар голод лікування голодування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі