• Головна
  • Шахрай, який на Тернопільщині "розвів" трьох пенсіонерів на шалені гроші, тепер матиме час в тюрмі подумати про скоєне
12:09, 6 березня 2019 р.

Шахрай, який на Тернопільщині "розвів" трьох пенсіонерів на шалені гроші, тепер матиме час в тюрмі подумати про скоєне

Тернопільською місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво та підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Луганської області, що шахрайським способом заволодів  коштами 3 літніх людей на суму 117 424 грн.

Встановлено, що житель Луганської області, діючи за попередньою змовою із іншим учасником злочину,виманював гроші у жителів м. Тернополя, під приводом відшкодування шкоди, нібито заподіяної постраждалим та не притягнення до кримінальної відповідальності близьких родичів (дітей) потерпілих.

Посеред ночі літнім людям телефонував невідомий, представляючись правоохоронцем і повідомляв, що їхній син вчинив ДТП і терміново треба гроші, щоб «розплатитись» з потерпілими в аварії  та не потрапити за ґрати.  Старенькі, не розібравшись у правдивості інформації, віддавали гроші

«на порятунок» незнайомцеві, що приїжджав до них додому. Таким способом зловмисник заволодів коштами 3 літніх тернополян на суму 117  424 грн.

Суд погодився з позицією державного обвинувача та призначив покарання у виді 2 років 6 місяців позбавлення волі, за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.190 КК України (шахрайство).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #шахрай
Останні новини
Оголошення
live comments feed...