"Бардак став ще більшим, ніж був": тернополянка про черги в колишньому МРЕВ

В Регіональному сервісному центру МВС у Тернополі зараз ажіотаж і люди витрачають на черги цілий день. Очевидно, причиною цьому є "євробляхарі".

Про це у Facebook-спільноті Тернопільські плітки написала Inna Zaliskova.

"Хочете цілий день просидіти в черзі - сходіть в МРЕВ, вам видадуть талон з номером в електронній черзі. Чекаєте, в годину 10 операторів обслуговують 15-20 людей. Саме цікаве те, що номери на табло в хаотичному порядку. Невідомо коли тебе викличуть. А якщо людина відійшла купити води - черга автоматично анульовується і все спочатку.

Через годину зависає база, невідомо наскільки часу. А ще там є дядя, який до всіх вийшов півшостої і крикнув, що після шостої жоден з його працівників не буде працювати.

Запитання, навіщо створювалась електронна черга, якщо бардак став ще більшим ніж був. Можливо і є ажіотаж, у зв'язку з розмитненням євроблях, то, можливо, варто тимчасово перейти в цілодобовий режим роботи, як це робила митниця. Не знаю ситуації в інших містах, але чітко розумію, що в Тернополі ця система не працює...", - написала жінка.

Історію жінки підтвердили й інші користувачі соцмережі.

"Там дійсно безлад, особисто потратив 3 дні, щоб поставити машину на реєстрацію. Особливо тішило, коли виходить той «дядько» і каже: «база не працює», і всі сидять, як ідіоти, і чекають, поки вона запрацює. Шось не подобається - дзвоніть у Київ, а в Києві кажуть: «від нас нічого не залежить». Так і живемо", - написав Roma Milioner.

Проблема не в працівниках центру, а в самих водіях, вважає інший дописувач.

"Чомусь у мене, коли ставив машину на облік, це зайняло 1,5-2 години разом з чергою на яму. Проблема в наших людях, які спочатку все відкладають на останній день, потім займають чергу для себе і ще трьох друзів в трьох місцях - на яму, в касу і до реєстратора, а потім бігають з однієї черги в другу. Ще пару днів, всі євробляхери позареєстровуються і все буде нормально працювати", - висловлює свою думку Андрій Залеський.

"Можливо, дійсно через євробляхи. Від початку роботи нового МРЕВ була там 4 чи 5 разів. Найдовша процедура - яма. А на другому поверсі взагалі швидко (до години часу). Працюють оперативно. Заміна власника коштує 630 грн. Все через касу, не потрібно рішал. Хороший, швидкий сервіс. Є куточок з книжками. Декілька раз була з дитиною. Є куточок для ігор. Всі умови", - захищає сервісний центр Юлия Сергеевна.

євробляхи авто проблема реєстрація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі