"Для біди багато не треба...": у центрі Тернополя помітили поставлене "на ребро" аварійне авто (ФОТО)

Власники автомобілів можуть спричинити своїм транспортним засобом трагедію, навіть не перебуваючи за кермом. Мешканці Тернополя мали нагоду пересвідчитися в цьому на власні очі.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук Любов Красновська розмістила фото аварійного авто, додавши до нього розлогий коментар:

"Для біди багато не треба… А скільки служб необхідно задіяти, щоб нещастя все-таки не сталося? Спробуйте відповісти на це запитання самі – ось на такому прикладі. Чоловік вирішив, що має право розбирати свій металобрухт просто у дворі, поряд із будинком, де мешкає (Тернопіль, вул. Б. Хмельницького).

Часом там копирсається, але тільки тоді, коли має настрій. Решту часу "колимага" (бо автомобілем це вже не назвеш) перебуває у такому положенні. Двір – прохідний, щодня на вокзал і ринок людей там проходить – сотні… І діти вже до тієї "цікавинки" не раз приглядалися. Кріплень – жодних, уся вага тримається "на чесному слові"…

В одному із ЗМІ вже про цей випадок і загрозу писали. Кажуть, навіть поліція була… Була! А віз, тобто – купа металобрухту, – і нині там. Чого чекаємо, панове? Коли це "добро" нарешті когось приб’є?

P. S. Дякую за оперативну реакцію патрульній поліції. Тепер варто дочекатися, коли той громадянин свій брухт з двору взагалі забере.."

За попередньою інформацією зараз автомобіль вже повернуто до того стану, коли він не становить загрози навколишнім.

"Для біди багато не треба...": у центрі Тернополя помітили поставлене "на ребро" аварійне авто (ФОТО), фото-1 "Для біди багато не треба...": у центрі Тернополя помітили поставлене "на ребро" аварійне авто (ФОТО), фото-2 "Для біди багато не треба...": у центрі Тернополя помітили поставлене "на ребро" аварійне авто (ФОТО), фото-3 "Для біди багато не треба...": у центрі Тернополя помітили поставлене "на ребро" аварійне авто (ФОТО), фото-4
Аварійне авто Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі