"Шокуюча правда": з'ясувалося, чому з "теплих країв" на Тернопільщину повертається все менше лелек (ФОТО)

"Шокуюча правда": з'ясувалося, чому з "теплих країв"  на Тернопільщину повертається все менше лелек, Георгій Шевчук

Поки деякі тернополяни дбають про лелек, які не змогли полетіти у "теплі краї", рятуючи цих птахів від холоду та голодної смерті, в Африці - все навпаки: тамтешні мешканці очікують прильоту лелек, аби пустити їх на м'ясо.

Аналогічна ситуація спостерігається і на Близькому Сході: фото лелек, масово вбитих  у Лівані, поширили в спільноті "Типова Україна" у мережі Фейсбук

"...Велику тривогу вчених викликає висока смертність чорногузів на прольоті і в місцях зимівлі. У багатьох країнах Африки білий лелека є традиційно мисливським птахом. М'ясо споживається в їжу, кістки ніг йдуть на трубки, пір'я використовують для прикрас, навіть із дзьоба роблять чаклунські засоби. У Північній і Західній Африці близько 80 % випадків загибелі лелек припадає на відстріл. Всього, за підрахунками німецького орнітолога X. Шульца, на східному пролітному шляху щороку відстрілюється 5-10 тисяч лелек, з них 4-6 тисячу Лівані.", – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що вже 17 років поспіль лелека на ім'я Клепатан, долаючи тисячі кілометрів, прилітає у Європу до своєї пораненої подруги.

"Шокуюча правда": з'ясувалося, чому з "теплих країв"  на Тернопільщину повертається все менше лелек (ФОТО), фото-1 "Шокуюча правда": з'ясувалося, чому з "теплих країв"  на Тернопільщину повертається все менше лелек (ФОТО), фото-2 "Шокуюча правда": з'ясувалося, чому з "теплих країв"  на Тернопільщину повертається все менше лелек (ФОТО), фото-3 "Шокуюча правда": з'ясувалося, чому з "теплих країв"  на Тернопільщину повертається все менше лелек (ФОТО), фото-4
Лелеки теплі краї повернення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі