![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
16:15, 13 березня 2019 р.
Тернопільська гімнастка здобула п’ять нагород на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики (ФОТО)
4-7 березня у Кропивницькому традиційно проходив Чемпіонат України зі спортивної гімнастики, у якому вперше серед дорослих участь прийняла вихованка відділення гімнастики комунального закладу Тернопільської міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2 імені Юрія Горайського» Анастасія Бачинська (тренери- Тетяна Геращенко, Оксана Першина і Ганна Лев).
За підсумками змагань наша спортсменка здобула срібну медаль у багатоборстві, а згодом чотири золоті медалі у кожному окремому виді змагань (вільні вправи, вправи на різновисоких брусах, опорний стрибок, вправи на колоді). Про це повідомляють у Тернопільській міськраді.
Як підсумок, Настя кваліфікувалась на Чемпіонат Європи, який відбудеться 10 - 14 квітня в польському місті Щецин.
Нагадаємо, після повернення з ІІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі (Аргентина), де Анастасія здобула дві бронзові нагороди, міський голова Сергій Надал вручив тернопільській спортсменці сертифікат на отримання премії в розмірі 10 тис. грн.
![Тернопільська гімнастка здобула п’ять нагород на чемпіонат..., фото-1 Тернопільська гімнастка здобула п’ять нагород на чемпіонаті України зі спортивної гімнастики (ФОТО), фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 16 липня
16:50, 16 липня
10:48, 23 липня
live comments feed...