У Тернополі пластуни влаштують нестандартну вечірку

Тернопільські пластуни разом з представниками молодіжної міської ради влаштовують у Тернополі нестандартну вечірку. 

Відвідувачів попередили: обов'язково прихопити усмішку, заряджений смартфон з уже завантаженим застосунком Радіо Сковорода, а також навушники.

"Усі ми знаємо, що в бібліотеці повинна бути тиша. І це правильно. Але в той же час, бібліотека — це культурний центр, де змовчати напрочуд важко. А що робити, якщо взагалі закортіло провести відривну, сучасну і нестандартну вечірку, та ще й не лише у своїй бібліотеці? Скажете, що це нереально? Хм. Тоді є гарна новина! Разом з друзями з усієї України організовуємо координацію, обладнуємо приміщення і надаємо особливу атмосферу. Радіо Сковорода забезпечує онлайн-трансляцію по всім бібліотекам, що приєдналися до вечірки. А радіодіджей підбирає найкрутіші треки. Присутність одного з найпопулярніших письменників, музикантів та громадський діячів сучасної України — Сергія Жадана — гарантує змістовність онлайн-бесіди", - повідомили Тернополян пластуни. 

"Тиха вечірка" відбдеться  23 березня о 18:00 в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей, що на вулиці Коперника, 17

Тернопіль пластуни вечірка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі