Тернопільські водії-"підсніжники" порушують правила дорожнього руху "наліво й направо" ? (ФОТО)

У мережі оприлюднили відео на котрому видно як у Тернополі водії порушують ПДР, створюють багато небезпечних ситуацій. Та чи справді це так?

"Увага! На дороги Тернополя виїхали підсніжники-додіки! Будьте уважні!", - підписав своє відео Ігор Власюк.

Багато користувачі мережі не підтримали автора, мовляв, той сам добре не вивчив правил аби вчити їх інших.

Тернополяни радять триматись правого ряду, щоб подібних коментарів не виникало. Володимир Кульба зі свого боку зазначив, якщо всіх за кілометр пропускати, то можна і за годину на головну не виїхати. А Михайло Фецич нічого "кримінального" у відзнятому не бачить: "В чому суть відео??? Чого такі всі нетерплячі??? Ввічливо, це коли призупиняєшся і даєш дорогу".

Тернопільські водії-"підсніжники" порушують правила дорожнього руху  "наліво й направо" ? (ФОТО), фото-1 Тернопільські водії-"підсніжники" порушують правила дорожнього руху  "наліво й направо" ? (ФОТО), фото-2 Тернопільські водії-"підсніжники" порушують правила дорожнього руху  "наліво й направо" ? (ФОТО), фото-3 Тернопільські водії-"підсніжники" порушують правила дорожнього руху  "наліво й направо" ? (ФОТО), фото-4 Тернопільські водії-"підсніжники" порушують правила дорожнього руху  "наліво й направо" ? (ФОТО), фото-5
тернопіль дорога пдр водії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі