"Ще хвилину назад росли два дерева, через мить - гола клумба", - у Тернополі на площі навпроти ОДА вирізали ялини (ФОТО)

"Ще хвилину назад росли два дерева, через мить - гола клумба", - у Тернополі на площі навпроти ОДА вирізали ялини, Тетяна Ілюк

Прийшли, зрізали дерево, поставили на візки та "замели" сліди - таку картину спостерігав тернополянин Віталій Пальчіковський. Фотодокази він виклав у мережі на своїй сторінці.

"Ось так нищуть дерева на площі біля С.Бандери!!! Ще хвилину тому стояли дерева, а вже гола клумба. Дуже красиво стало((((", - підписав він фото.

Тепер на цьому місці лише "гола" клумба та свіжий пеньок...

В офіційному коментарі сайту 0352.ua у Тернопільській міськраді зазначили, що ці дві туї згідно  з висновками спецкомісії були - сухі. Для облагородження території був виданий дозвіл на відповідні роботи. До літа на їх місці планують висадити три голубих ялини.

"Ще хвилину назад росли два дерева, через мить - гола клумба", - у Тернополі на площі навпроти ОДА вирізали ялини (ФОТО), фото-1 "Ще хвилину назад росли два дерева, через мить - гола клумба", - у Тернополі на площі навпроти ОДА вирізали ялини (ФОТО), фото-2 "Ще хвилину назад росли два дерева, через мить - гола клумба", - у Тернополі на площі навпроти ОДА вирізали ялини (ФОТО), фото-3 "Ще хвилину назад росли два дерева, через мить - гола клумба", - у Тернополі на площі навпроти ОДА вирізали ялини (ФОТО), фото-4 "Ще хвилину назад росли два дерева, через мить - гола клумба", - у Тернополі на площі навпроти ОДА вирізали ялини (ФОТО), фото-5 "Ще хвилину назад росли два дерева, через мить - гола клумба", - у Тернополі на площі навпроти ОДА вирізали ялини (ФОТО), фото-6
тернопіль площа бандери ТОДА дерева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі