У Тернополі презентували нові моделі шкільної форми (ФОТО)

В учнів молодших класів з'явилася нова шкільна форма: колоритна і актуальна водночас, вона збирає все більше позитивних відгуків серед громадськості.

Як інформує "Реально" з посиланням на повідомлення начальниці управління  освіти в Тернопільській ОДА Ольги Хоми, Тернопільське училище сфери послуг та туризму розробило форму для учнів молодших класів Нової української школи. 

Нагадуємо, що "Нова українська школа" (НУШ) – це реформоване середнє шкільництво, де діти навчаються через діяльність, а основна увага спрямована на розвиток компетентностей, а не запам’ятовування фактів.

У 2017–2018 навчальному році 100 шкіл тестували новий стандарт, з 2018–2019 навчального року усі перші класи навчаються за ним.

У Тернополі презентували нові моделі шкільної форми (ФОТО), фото-1 У Тернополі презентували нові моделі шкільної форми (ФОТО), фото-2 У Тернополі презентували нові моделі шкільної форми (ФОТО), фото-3 У Тернополі презентували нові моделі шкільної форми (ФОТО), фото-4 У Тернополі презентували нові моделі шкільної форми (ФОТО), фото-5
Шкільна форма нова НУШ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі