У Тернополі місцеві мешканці разом з ГО "Екоальянс" висадили більш як 100 молодих дерев (ФОТОФАКТ)

У Тернополі місцеві мешканці разом з ГО "Екоальянс" висадили більш як 100 молодих дерев, Тетяна Ілюк

На вихідних у Тернополі спільно з громадськими активістами місцеві мешканці  разом з малечею висадили на трьох пустках більш як сотню молодих дерев.

"Відбулася показова посадка дерев на прибудинкових територіях по вул. Слівенській, буд. №9 та 11. Показова тому, що вперше за багато років роботи у екологічному русі, мешканці самі звернулися по допомогу в організації посадки дерев, бо на місці зрізаних утворилися пусті галявини, які ще пару років тому були гарними зеленими зонами, де люди відпочивали. 

ГО «ЕКОАЛЬЯНС», за допомогою Обласного управління лісового та мисливського господарства, надала мешканцям саджанці дерев. Дуже приємно було працювати, вийшло багато людей і організовано посадили усі дерева. До посадки долучилася у свій вільний час мій ФБ друг Ірина Герман. Дуже дякую!", - зазначив голова ГО «ЕКОАЛЬЯНС» Олександр Філь.

За його словами лише на трьох прибудинкових територіях вул. Слівенської, Монастирського було посаджено 103 дерева! Це тільки три невеликих території. Старі дерева видалялися кілька років, а нових ніхто ще не висадив.

"Показовим прикладом, як може діяти влада, став Київ. Міська влада закупила тисячі саджанців дерев і звернулася до мешканців, щоб вони самі посадили дерева біля своїх будинків. Так можна зробити і у Тернополі", - радить О. Філь допису.

У Тернополі місцеві мешканці разом з ГО "Екоальянс" висадили більш як 100 молодих дерев (ФОТОФАКТ), фото-1 У Тернополі місцеві мешканці разом з ГО "Екоальянс" висадили більш як 100 молодих дерев (ФОТОФАКТ), фото-2 У Тернополі місцеві мешканці разом з ГО "Екоальянс" висадили більш як 100 молодих дерев (ФОТОФАКТ), фото-3 У Тернополі місцеві мешканці разом з ГО "Екоальянс" висадили більш як 100 молодих дерев (ФОТОФАКТ), фото-4 У Тернополі місцеві мешканці разом з ГО "Екоальянс" висадили більш як 100 молодих дерев (ФОТОФАКТ), фото-5 У Тернополі місцеві мешканці разом з ГО "Екоальянс" висадили більш як 100 молодих дерев (ФОТОФАКТ), фото-6
тернопіль слівенська монастирська посадка дерев
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі