На Тернопільщині в Зарваниці взялися за черговий новобуд (Фото)

На Тернопільщині в Зарваниці взялися за черговий новобуд, Дмитро Бондаренко

24 березня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулося освячення будівництва Католицького багатофункціонального науково-освітнього центру, який з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія (Семенюка) та з ініціативи ректора Марійського духовного центру о. м. Володимира Фірмана зводять у Зарваниці.  Чин освячення здійснив митрополит Василійт,  духовенства Марійського духовного центру та паломників.

Натхненником для будівництва цього центру є митрополит Андрей Шептицький, який завжди дбав про належну освіту для української молоді. Чимало коштів митрополит Андрей вкладав у освітні програми, організував близько 100 експериментальних сільських шкіл з садівництва та городництва на Галичині, Прикарпатті й Волині, повідомляє прес-служба Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ.

У багатофункціональному центрі організовуватимуться вишколи для молоді, Школа молодого лідера, курси для катехитів, реколекції для різних молодіжних організацій, освітян, проводитимуться зустрічі з відомими духовними лідерами.  

Також тут відбуватимуться зустрічі з провідними спеціалістами, які ознайомлюватимуть з новими методами виробництва продукції. Будуть читатися лекції з: аграрного туризму, СГ менеджменту, СГ страхування, відновлювальної енергетики, кооперації. Окремо планується організувати курси для військовослужбовців та учасників бойових дій, що надаватиме їм можливість працевлаштовуватися в сільськогосподарській сфері.

Великою перевагою навчання у майбутньому освітньому центрі буде практичне застосування отриманих знань. Учасники освітнього процесу не лише отримуватимуть нові знання, але і навчатимуться їх практично застосовувати. Мета цього закладу – навчити зацікавлених осіб створювати свої прибуткові проекти. Адже розвиток соціального підприємництва та малого бізнесу допоможе вирішити проблеми економічного розвитку та матеріального забезпечення українців.

На Тернопільщині в Зарваниці взялися за черговий новобуд (Фото), фото-1 На Тернопільщині в Зарваниці взялися за черговий новобуд (Фото), фото-2
УГКЦ Зарваниця будівництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі