Найяскравіші поєдинки турніру UFC 236

14 квітня 2019 року, в Атланті (штат Джорджія, США), на арені «State Farm» пройде кілька боїв в рамках турніру UFC 236, організованого спортивною компанією UFC. У турнірі заплановані два Чемпіонський поєдинку і кілька рейтингових боїв.

В рамках турніру №236, перед Чемпіонський боями, заплановано проведення Попередніх, рейтингових поєдинків. Пари ЦИХ боїв виглядають наступним чином:

  1. Лорен Мюллер - Поляна Ботельо.

  2. Халіл Рантри - Ерік Андерс. Фаворитом Виступає Андерс, який виграв 11 з 14 боїв. У Рантри в активі 8 перемог, а в пасиві 5 поразок.

  3. Микита Крилов - Овінс Сент-Пру. Обидва бійці за свою кар'єру перемогли в 24 поєдинках. Однак Крилов домігся такого результату в 30 виступах, а Сент-Пру за 36 виходів на ринг.

  4. Андре Саухамтат - Монтель Джексон. Саухамтат програв третину боїв у своїй кар'єрі (6 з 19). Джексон вступає явним фаворитом (5 перемог і 1 поразка).

  5. Алешандре Пантожа - Вілсон Рейс. Обидва спортсмени є досвідченим бійцями, які взяли участь у багатьох поєдинках (Пантожа в 26, з яких переміг у 22, а Рейси переміг у 23 з 32 поєдинків).

  6. Халід Таха - Бостон Селмон. Фаворитом бою Виступає Таха, Який зміг домогтися 11 перемог в 13 боях. У Селмона в активі 6 перемог в 7 виступах.

Головні бої турніру

У турнірі №236, Найбільший інтерес для ставок на спорт представляють дві пари - Дастіна Порье і Макса Халлуея, Ісраеля Адесанья і Келвіна Гастелума. Обидва поєдинки будуть проведені за тимчасове володіння Чемпіонський поясом (в середньому і легкому вазі).

Порье - Халлуей

Ці спортсмени Виступає в легкій вазі. Порье домігся в кар'єрі 24 перемог в 30 боях. В активі Халлуея значиться 20 виграшів з 23 появ на професійному рингу. Бійці вже зустрічалися на рингу. Це було в 2012 році - тоді впевнену перемогу здобув Дастін Порье.

Адесанья - Гастелум

Ця пара спортсменів поборотися за Чемпіонський пояс у середній вазі. Обидва вони досвідчені і сильні бійці. Гастелум провів за свою кар'єру 22 поєдинки. У 18 боях він вийшов переможцем. Адесанья дебютував в 2012 році. За 6 років він брав участь в 16 боях, та в усіх вийшов переможцем. У 13 поєдинках Адесанья нокаутував супротивників.

Рекомендації за ставками

Спортивні аналітики рекомендують поставити на 236 турнір UFC, Вибравши головні поєдинки. Рекомендовані ставки на турнір:

  • Перемога Адесанья;

  • Перемога Порье.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі