Тернопільські студенти-медики влаштували справжнє свято для літніх людей у геріатричному пансіонаті (ВІДЕО)

Лікують не лише вправами, а й співами і танцями. Студенти-медики влаштували концерт для людей із геріатричного пансіонату. Не лише розважали, а наголошували і на тому, що потрібно вести активний спосіб життя. Про це у сюжеті Т1.

Студенти медики другого курсу проходять практику в Петриківському обласному геріатричному пансіонаті. Майбутні терапевти настільки здружились із підопічними закладу, що вирішили влаштувати для них своєрідне свято. Студентка 2 курсу ТДМУ Евеліна Кафара розповідає, займаються із пацієнтами не лише фізичними вправами, підтримують  і морально.  "Оскільки тут є люди, які не здатні власно пересуватися, їм потрібна підтримка, вони хочуть поговорити. Нам не важко. Навіть після практики ми плануємо сюди повертатись. Хоча би один раз на тиждень", додає Евеліна.

На практиці студенти лише 2 тижні, але результати їх праці вже є. Зізнаються, вони і не сподівались, що все так добре пройде. Пацієнти у свою чергу віддячують майбутнім медикам практичними порадами та діляться життєвим досвідом.

Велику увагу студенти звернули на те, що літнім людям дуже важливо вести активний спосіб життя та більше рухатися. Тому усі разом співали, танцювали, декламували вірші. Підопічні закладу теж взяли участь в організації концерту. Пані Стефанії 85 років. Розповідає, ще з молодих років любила поезію. Сьогодні для присутніх декламувала гумореску.

тернопіль студенти медики перинатальний центр петрики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі