Суперечка через дитмайданчик на Тернопільщині закінчилась криміналом

На Тернопільщині суперечка між молодиками щодо суми, яку повинна дати сільрада на спорудження дитмайданчику, закінчилась кримінальною справою та судом. Один із опонентів вдарив  іншого в брову.

Сам інцидент трапився 19 січня 2018 року в Шумському районі. Крапку суд поставив  цій історії 19 березня 2019 року, присудивши “бійцю” штраф.

Суперечка, як випливає із матеріалів справи, трапилась на сходах сільського клубу у селі Піщатинці. Тоді обвинувачений Роман Я. сперечався із потерпілим Іваном Л., а не дійшовши згоди, наніс удар своєю головою в брову.

У результаті удару потерпілий отримав травми ділянки лівого ока у вигляді рани в ділянці лівої надбрівної дуги та підшкірної гематоми верхньої повіки, які за ступенем тяжкості відноситься до легких тілесних ушкоджень, пише Терноград.

У суді обвинувачений свою вину визнав повністю, розповів, за яких обставин наніс легкі тілесні ушкодження. Ту ж саму версію розповів і потерпілий,  при цьому попросивши призначити для обвинуваченого покарання у виді виправних робіт.

Утім суд, взявши до уваги усі пом’якшуючі обставини – визнання вини, позитивну характеристику, вибачення перед потерпілим, дійшов висновку, що вистачить для підсудного покарання і у вигляді штрафу. Тож визнав винуватим у вчиненні злочину за ч.2 ст. 125 КК “Умисне легке тілесне ушкодження” та дав 850 грн штрафу.

Тернопільщина дитмайданчик кримінал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі