Гумористка "VIP-Тернопіль" Тетяна Песик зізналася, за кого буде голосувати (ВІДЕО)

Комедійна акторка, учасниця "ВІП-Тернопіль" Тетяна Песик, перебуваючи у місті Самборі, після концерту розповіла про те, ким вона мріяла стати в дитинстві та за кого буде голосувати на виборах президента України.

Разом із Тарасом Стадницьким (в інтерв’ю молодому журналісту) жартівниця розкрила чимало секретів свого дитинства та теперішньої творчої діяльності.

Зокрема, було з'ясовано, хто автор ідеї написання пісні "Синя смужка".

"Ось оця людина (Тарас Стадницький) автор ідеї. І сам написав пісню. Для зйомок кліпу я весь базар обганяла і просила: мені кольору "електра", будь ласка. У сорок п'ять гривень мені обійшлися",- Зізналася гумористка.

Коли ж зайшла мова про дитячі мрії, то вона зазначила, що вже з найбільш раннього віку знала, ким хоче стати в житті.

"В мене була чітка мрія. В дитинстві я хотіла стати артисткою. Співачкою. Уявляла, що я стою на сцені в шикарному платі довгому, співаю пісні, а люди в залі за серце хапаються: ой, як мило, любо, краще б ми цього не чули".- Також розповіла Тетяна.

16-річний журналіст на початку інтерв'ю попросив, аби відповіді були якомога смішнішими, то ж на провокативне питання про те, за кого Тетяна Песик голосуватиме на виборах, вона відповіла жартом.

Детальніше дивіться у відео.

Тетяна Песик голосування вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі