![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
17:01, 29 березня 2019 р.
На Тернопільщині запустили гумористично-сатиричний відеопроект від молодих чортківчан (ВІДЕО)
Днями на YouTube вийшов відеоролик «ЧортківНЮ. «Гола правда», у якому порушено проблематику міських доріг, водопостачання, парку. Режисер та головний редактор даного проекту Антон Гонтар звернувся до сайту «Чортків.City» з проханням розмістити відео на нашій сторінці, щоб якомога більше чорківчан могло його побачити. Пише Чортків.сіті.
«Це – перший випуск березневої програми про наше славне містечко, – йдеться у коментарі до відео. – Ролик створений виключно з художніми та гумористичними цілями».
«Відео, – каже Антон, – має на меті привернути увагу населення до проблем міста у формі іронії, сарказму, гумору та якісного контенту. Ми не маємо на меті заробити, оскільки це не є комерційний проект, а усе сказане є суб’єктивною думкою авторів, незаангажованих ні під яку політичну силу».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...