У Тернополі поблизу однієї із виборчих дільниць виявили спусковий важіль до ручної гранати

Повідомлення про те, що поблизу школи на вулиці Лесі Українки знаходиться підозрілий предмет надійшло до співробітників Тернопільського відділу поліції близько 15 год. Знахідку виявив  член виборчої комісії, яка розташована в навчальному закладі, коли вийшов на вулицю.  Даний предмет знаходився за парканом школи, поза межами виборчої дільниці.

Про підозрілу знахідку чоловік одразу повідомив співробітників поліції, які несуть службу на дільниці. Правоохоронці оперативно  сповістили чергового.

На місці події, куди також залучалися фахівці вибухотехнічної служби, було знайдено спусковий важіль запалу до ручної гранати РГД-5. Правоохоронці встановили, що загрози оточуючим знайдений предмет не несе.

Поліцейські також обстежили прилеглу територію та вибухонебезпечних предметів не виявили.

 Відомості про дану подію внесено до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події.

У Тернополі поблизу однієї із виборчих дільниць виявили спусковий важіль до ручної гранати , фото-1 У Тернополі поблизу однієї із виборчих дільниць виявили спусковий важіль до ручної гранати , фото-2 У Тернополі поблизу однієї із виборчих дільниць виявили спусковий важіль до ручної гранати , фото-3
тернопіль поліція вибори діляниця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі