У Тернополі прізвище загиблого Ігоря Пелиха з’явилося у виборчих списках

У Тернополі на одній з дільниць в списку виборців виявили прізвище загиблого Ігоря Пелиха.

Як передає УНІАН, про це сьогодні під час прес-конференції повідомив товариш Пелиха, представник коаліції громадських організацій «За прозорі та чесні вибори» Олександр Домбровський.

«Я добре знаю його сім’ю. Його мачуха була незмінною головою дільниці. І вона побачила ім’я Ігоря в списках. Раніше його не було в реєстрах, не зрозуміло, чому тепер прізвище Пелиха з’явилося в списках через 10 років після його загибелі», – висловив нерозуміння ситуації Домбровський.

Присутній начальник обласного відділу адміністрування державного реєстру виборців  Ігор Бойко не зміг пояснити, як так могло статися.

Домбровський також додав, що непоодинокими були випадки, коли люди, прийшовши не дільницю, не могли виявити себе в списках.

«До другу туру ці проблеми треба вирішити», – підкреслив він.

На неточностях у списках звернув увагу і директор Центру суспільних досліджень «Поліс» Ігор Процик. Зокрема, за його даними, на одній з дільниць стався конфуз з розшифруванням ініціалів.

«В списку фігурувала Вікторія Іванівна, а прийшов Віктор Іванович. Зважаючи на те, що прізвище було однакове і збігалася дата народження, члени комісії прийняли рішення дати можливість чоловікові проголосувати», – розповів Процик.

Ігор Пелих Олександр Домбровський вибори списки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі