"Кількох громадян України затримали у Пекіні": тернополян закликають не везти українські делікатеси до Китаю

На Тернопільській митниці ДФС краян попросили навіть не намагатися перевозити свинину до Китаю. Мешканців Тернопільщини закликають відмовитися від подібної звички.

За інформацією Генеральної митної адміністрації Китайської Народної Республіки, лише у березні на Пекінській територіальній митниці виявили кількох громадян України, які прилетіли в аеропорт Пекіна, прихопивши із собою продукти зі свинини.

"Під час лабораторних досліджень у зазначених зразках конфіскованих продуктів виявили нуклеїнову кислоту вірусу африканської чуми свиней", – повідомили у Секторі комунікацій Головного управління Державної фіскальної служби (ГУ ДФС) в області.

Як повідомляє "Терен", задля уникнення аналогічних ситуацій на Тернопільській митниці ДФС громадян, які планують відвідати Китай, попередили про обмеження до ввезення у цю країну продуктів тваринного (особливо м’яса і продуктів з нього) і рослинного походження.

Ознайомитися зі "Cписком тварин, рослин і продуктів, заборонених до ввезення і пересилання на територію Китаю", наданим Генеральною митною адміністрацією КНР, можна за посиланням.

Делікатеси українські Китай
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі