33 богатирі, 7 гномів та Змій-Горинич: яким колись був тернопільський гідропарк (Фото)

Дерев'яні скульптури в парку "Топільче", очевидно, доживають своє. Більшої частини з них вже навіть і немає, залишились лише на чорно-білих світлинах.

Саме їх виклав у Facebook Віктор Мадрі.

"Піонерський гідропарк другої половини вісімдесятих.. тепер "Топільче" - курочка, яка знесла золоте яєчко дідові і бабі... буратіно, який дивився в воду.. 33 богатирі і гноми... - як я любив пошмякати їх носи рукою...))) а тепер вони попадали...((( - Автор дерев’яних скульптур (Курочки Ряби, діда та баби, Буратіно, веселих гномів на галявинці та інших) – відомий на увесь світ лемківський скульптор Іван Мердак.

Але найімовірніше їх скоро не стане, адже час працює проти дерева. Фігури нищаться, гниють, розпадаються на шматки. Якщо ситуація не зміниться, незабаром про спадщину лемківського майстра можна буде казати тільки у минулому", - написав Віктор Мадрі.

Однак не всі розділяють сум автора допису за дерев'яними скульптурами радянської доби.

"Колись це було цікаво, але тепер це трухляві стовбури. Теперішні діти не розуміють що це таке, тому і немає змісту їх зберігати. Час іде - усе змінюється", - пише Tatyana Furrier.

А ви ще пам'ятаєте ті скульптури? Лазили головами Змія-Горинича чи фотографувались із гномами?

33 богатирі, 7 гномів та Змій-Горинич: яким колись був тернопільський гідропарк (Фото), фото-1 33 богатирі, 7 гномів та Змій-Горинич: яким колись був тернопільський гідропарк (Фото), фото-2 33 богатирі, 7 гномів та Змій-Горинич: яким колись був тернопільський гідропарк (Фото), фото-3 33 богатирі, 7 гномів та Змій-Горинич: яким колись був тернопільський гідропарк (Фото), фото-4 33 богатирі, 7 гномів та Змій-Горинич: яким колись був тернопільський гідропарк (Фото), фото-5
Фото: Віктор Мадрі
гідропарк скульптури ретро спогади
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі