Чоловік з Тернопільщини підозрює двох працівників міськради у махінаціях із землею (ФОТО)

На Тернопільщині сусіди не поділили межі своїх ділянок. Пан Михайло впевнений, що двоє працівників Зборівська міськрада незаконно видала дозвіл на землю його сусідці. Про це він телефоном повідомив редакції сайту міста Тернополя 0352.ua.

Господар переконаний, що його сусідка неправильно провела кадастрову зйомку земельної ділянки й таким чином привласнила частину його землі. При цьому, йому не повідомили про проведення таких дій і робили без його присутності, а коли чоловік вказав про порушення на пряму чиновнику, той сказав, що "він нічого не зможе доказати".

Обурений такими діями він неодноразово офіційно звертався  у Зборівську міську раду, аби там перевірили дії її працівників. Проте, у відповіді йому повідомили, що уся процедура пройшла у межах чинного законодавства та ще й у присутності господаря.  

Із заявою у поліцію Михайло звертався також у поліцію та прокуратуру. 

Однак на звернення органів правопорядку,  у міськраді теж відписуються,  мовляв, розглядати звернення з цих питань не будуть, а усі повторні звернення  просто долучатимуться до попереднього листування без їх розгляду.

Документальна тяганина уже тягнеться декілька місяців, тому чоловік вирішив надати розголосу цій ситуації.

Чоловік з Тернопільщини підозрює двох працівників міськради у махінаціях із землею (ФОТО), фото-1 Чоловік з Тернопільщини підозрює двох працівників міськради у махінаціях із землею (ФОТО), фото-2 Чоловік з Тернопільщини підозрює двох працівників міськради у махінаціях із землею (ФОТО), фото-3 Чоловік з Тернопільщини підозрює двох працівників міськради у махінаціях із землею (ФОТО), фото-4 Чоловік з Тернопільщини підозрює двох працівників міськради у махінаціях із землею (ФОТО), фото-5 Чоловік з Тернопільщини підозрює двох працівників міськради у махінаціях із землею (ФОТО), фото-6
тернопіль зборів поліція прокуратура
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі