![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
14:32, 2 травня 2019 р.
На Тернопільщині суперечка в барі закінчилась важкою травмою для 21-річного чоловіка
В ніч з 28 на 29 квітня у Чортківську районну лікарню з травмою голови доставили 21-річного тернополянина. Про це медики негайно повідомили правоохоронців.
З’ясувалося, що травму юнак отримав в Заліщкиках під час відпочинку в барі. Між потерпілим та ще одним відвідувачем розважального закладу, 28-річним жителем Заліщицького району, розгорілася суперечка. Під час сварки старший молодик штовхнув тернополянина, в результаті чого той впав і вдарився головою об підлогу, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.
Свідки суперечки негайно відвезли травмованого хлопця у лікарню, де йому була надана необхідна допомога. Зараз життю потерпілого нічого не загрожує.
За даним фактом заліщицькі правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 128 ККУ – необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
12:27, 25 липня
13:02, Вчора
10:48, 23 липня
live comments feed...