• Головна
  • Операція, на яку 10-річному Ігорю Статкевичу збирала кошти вся Тернопільщина, пройшла успішно (ФОТО)
16:07, 4 травня 2019 р.

Операція, на яку 10-річному Ігорю Статкевичу збирала кошти вся Тернопільщина, пройшла успішно (ФОТО)

Вчора (3 травня) у Німеччині відбулася одна із найважливіших у житті родини Статкевич подія – їхньому Ігорчику зробили довгоочікувану операцю на ніжці.

Як повідомляє "Медіатор", процедура пройшла успішно. Лікарі кажуть, все буде добре, – повідомила у мережі Фейсбук мама хлопчика Надія Статкевич. Друга операція, ортопедична, призначена на 8 травня.

Люди перейнялися бідою цієї сім’ї і допомогли зібрати кошти поїздку та лікування дитини закордоном.

“Після операції заходив професор Вольгемут і сказав, що в місцях, де була проблема в Ігоря, все зроблено, лімфа вже не буде текти і все буде добре. Також біля копчика була гулька, МРТ показало, що це тромбофлебіт, який виник через судинну мальформацію, тож і там професор все виправив. Від наркозу Ігор відійшов добре, його не тошнило і на біль не скаржився, обійшлося без знеболювального. Прикладала тільки холодні гелеві пакети, які постійно треба було міняти.

Вчора зранку приходив доктор Кайзер ( який робитиме ортопедичну операцію) сказав, що в Ігоря все добре і назначив операцію на середу 8 травня. Ігорю дозволили вставати і скерували на УЗД, щоб перевірити судини вже після операціі. Узист сказав що все гуд. Дякую всім за теплі слова підтримки. Це зігріває і додає сил.  Слава Богу за все!!!”, – повідомила Надія Статкевич. 

За свої 10 років житель Бережан Ігорчик Статкевич подолав чимало випробувань. У дитини – синдром Кліппеля – Треноне – Вебера. Хвороба вразила праву ніжку. Прогресуючи, захворювання призводило до жахливих наслідків: ніжка зростала неконтрольовано, ставала непропорційною за довжиною і товщиною, втрачала форму. Завдяки допомозі людей, батькам вдавалося лікувати дитину.  Проте хлопчик потребував чергової операцї, до якої залишилися лічені тижні. До цього часу потрібно зібрати ще 6 тисяч 546 євро, і їх зібрали.

Операція, на яку 10-річному Ігорю Статкевичу збирала кошти вся Тернопільщина, пройшла успішно (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...