• Головна
  • Папа Римський дасть Зарваниці особливий статус "Малої базиліки" (Відео)
12:47, 15 травня 2019 р.

Папа Римський дасть Зарваниці особливий статус "Малої базиліки" (Відео)

Папа Римський дасть Зарваниці особливий статус "Малої базиліки" (Відео)

Зарваниця отримає статус "Малої базиліки".

30 червня цього року Зарваниця отримає статус "Малої базиліки". Так вирішив Папа Франциск, і хоча особисто він статус не надаватиме, але до Зарваниці, долучитись до цієї події, запрошують вірян з всієї України. 

Статус "Малої базиліки" невдовзі отримає Зарваниця. Про це заявив митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк. Надає статус Папа Римський Франциск, а реалізовує – його представник. Заплановано, що проголошення відбудеться 30 червня цього року. Відтак, Зарваницька церква може мати ряд привілеїв - священики та сотрудники в малій базиліці мають право на особливе вбрання, в богослужіннях і процесіях використовується спеціальний дзіночок, змінюється і прапор.

"Папа Франциск з своєї власної волі і великого прагнення визнати особливість цього паломницького центру, так само цієї святині, яка є серцем цього центру, благословив, щоб цього року, у місяці червні, тобто 30 червня надати статус "Малої базиліки", тобто певну гідність", каже керівник прес-служби Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ о. Олег Харишин.

Детальніше в сюжеті Т1 Новини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Зарваниця #релігія
Останні новини
Оголошення
live comments feed...