• Головна
  • На Тернопільщині крадія скутера поліцейські піймали «на гарячому»
10:13, 28 травня 2019 р.

На Тернопільщині крадія скутера поліцейські піймали «на гарячому»

Добратися додому на чужому скутері вирішив 21-річний житель одного із сіл Борщівського району. Проте далеко заїхати не вдалося – піймали поліцейські.

Повідомлення про крадіжку  скутера надійшло до співробітників Борщівського відділення поліції від жителя Хмельницької області. Хлопець розповів, що приїхав у гості до родича у селище Скала-Подільська на скутері, залишивши  його під будинком.  Коли зібрався додому, виявив відсутність свого транспортного засобу.

Поліцейські розшукали скутер неподалік від місця скоєння злочину. Причетним до його викрадення виявився 21-річний житель району. Хлопець був напідпитку. Як пояснив, повертався додому і не мав чим добратися. Поблизу одного із будинків помітив скутер, залишений без нагляду. Вирішив скористатися.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 ККУ – незаконне заволодіння транспортним засобом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #скутер #крадіжка

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Грандіозне похолодання пре в регіони, такого холоду і дощу в Україні не бачили давно": потужна гроза і злив ринуть на авто
"ТЦК прийде з перевірками по 4 категорії чоловіків у несподівані місця, бронювання пропаде": мобілізація у липні, повістки
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Оголошення
live comments feed...