• Головна
  • Кредит безробітним. Що потрібно знати?
Новини компаній
11:00, 5 червня 2019 р.

Кредит безробітним. Що потрібно знати?

Новини компаній

Станом на 2018 рік в Україні нараховувалося близько 1.577 млн ​​безробітних (або близько 9.1% від загальної кількості працездатного населення). І це тільки громадяни, які є офіційно безробітними, і стоять на біржі праці. А є ще люди, які не стають на біржу, але теж не мають запису в трудовій книжці.

Якщо виникає термінова потреба в грошах, отримати кредит безробітним в Україні - важко. Людям, які не мають офіційного працевлаштування, позики видають неохоче і не скрізь. Однак отримати кредит все-таки реально.

Чому в банках не видають кредити безробітним?

Тому що банки прагнуть працювати тільки з фінансово благонадійними клієнтами (тобто з тими, хто з високою ймовірністю буде повертати кредит своєчасно).

Людина, яка має офіційне працевлаштування, під цю категорію не потрапляє - оскільки у неї немає постійного і стабільного джерела доходу. Причому на практиці це може бути не так: в Україні мільйони громадян працюють неофіційно, без запису в трудовій книжці (як на території країни, так і за кордоном).

Виходить, що офіційно - людина безробітна, і не має джерела доходу. Але в реальності – вона може отримувати багато, і може легко погашати кредит. Однак банку цього не пояснити - там обов'язково треба надавати довідку з місця роботи.

В останні роки, правда, банки почали пом'якшувати вимоги, і стали підтверджувати кредити і тим, хто офіційно не працевлаштований. Однак це можливо далеко не в кожному банку, і не всім клієнтам можуть схвалити завяку.

Чи реально якось отримати кредит безробітним в Україні?

Так, реально, але якщо звертатися не в банк, а в мікрофінансову організацію. Там можна отримати менше грошей (до 5-10 тисяч грн) і тільки на короткий термін (до 30 діб). Але зате кредит безробітним там видадуть точно і без складнощів.

Наприклад, ви можете звернутися сюди: https://bistrozaim.ua/uk/offers/kredit-bezrabotnomu. МФО «Бистрозайм» в Україні є однією з найбільших. Працює компанія довше 10 років (ще з 2007, коли ринок мікрокредитування в Україні тільки починав розвиватися).

Отримати гроші можна 2 способами:

• через сайт (цілодобово і звідки завгодно, без особистого візиту до відділення);

• особисто відвідавши будь-який з офісів компанії (відкриті в 9 областях країни).

Філії «Бистрозайм» працюють за графіком (тобто отримати гроші через них можна не цілодобово).

Чому МФО готові видавати термінові кредити безробітним?

Тому що МФО:

• менше ризикує, в порівнянні з банком (оскільки видає тільки малі суми і на короткий термін);

• має менше витрат (не містить «важкий» сайт з онлайн-банкінгом, не містить величезну кількість офісів і величезну армію співробітників), ніж банки;

• має вище прибутковість з 1 позики.

Завдяки цьому компанія може собі дозволити ризикувати і видавати термінові кредити безробітним. Навіть якщо у клієнта виникнуть проблеми з поверненням - МФО не втратить величезну суму, і швидко зможе вжити заходів щодо стягнення боргу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...