• Головна
  • Українці користуються онлайн-сервісами для пошуку роботи в Польщі
Новини компаній
14:41, 6 червня 2019 р.

Українці користуються онлайн-сервісами для пошуку роботи в Польщі

Новини компаній

Понад 10 000 українців знайшли роботу в Польщі на порталі Razem.work.

Польща - країна, в якій багато можливостей працевлаштування, особливо для українців, що перебувають поруч. Якщо ви замислюєтеся про те, щоб знайти нову роботу, щось поміняти в своєму житті - сервіс Razem.work стане вашим помічником в цій справі. Сотні роботодавців, тисячі вакансій - знайдіть те, що доведеться вам до душі.

Робота в Польщі для жінок - безкоштовний пошук вакансій

Ресурс пропонує безмежні можливості для самореалізації жінкам. Ви можете знайти як постійну, так і сезонну роботу. Розмістити свою анкету на сайті і скористатися базою даних можна абсолютно безкоштовно. Уже понад 10 тисяч українців зробили це - тепер прийшла і ваша черга знайти роботу мрії.

На сторінці https://razem.work/vacancy/jobs_for_women вакансії для жінок представлені різноманіттям різних сфер. Сайт Razem.work співпрацює тільки з перевіреними роботодавцями Польщі. Це означає безпеку і надійність. Впевненість в тому, куди і на яку роботу ви їдете - значить дуже багато.

Вам достатньо заповнити анкету, вказавши в ній необхідну інформацію. Після чого ви можете як перебувати в очікуванні пропозиції про роботу, так і зайнятися самостійним пошуком по базі вакансій - https://razem.work/vacancy. На даний момент зареєстровано більше 1000 роботодавців і кадрових агентств Польщі. В майбутньому ресурс планує розширювати охоплення країн, з якими співпрацює.

На сайті можна знайти роботу, часто навіть не маючи досвіду в даній сфері і не знаючи іноземну мову. Деякі роботодавці зовсім надають житло і прожиток, що особливо важливо для першого часу проживання в іншій країні.

Особливості сайту Razem.work:

  • Безкоштовний пошук роботи;

  • Більше 10 тисяч зареєстрованих користувачів;

  • Вакансії з різних сфер діяльності;

  • Можливість знайти роботу, не маючи досвіду і не знаючи мови.

Робота для жінок представлена торговою, готельно-ресторанною, виробничої сферами, а також багатьма іншими. Ресурс дозволяє реалізувати свої мрії і знайти високооплачувану посаду. Після того, як ви отримаєте запрошення на роботу, ви зможете вступити в особисту переписку з потенційним роботодавцем, щоб уточнити ваші подробиці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...