• Головна
  • Відгуки про лабораторну діагностіку «Сінево»
Реклама
08:39, 3 червня 2019 р.

Відгуки про лабораторну діагностіку «Сінево»

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð»Ð°Ð±Ð¾ÑаÑоÑиÑ

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð»Ð°Ð±Ð¾ÑаÑоÑиÑ

Широкий спектр досліджень і систем: імунного аналізу, хімії, гематології, молекулярного аналізу, аналізу сечі і крові, в поєднанні з автоматизацією, інформатикою та обслуговуванням, може задовольнити потреби відвідувачів лабораторії «Сінево» на вищому рівні, про що говорять відгуки тих, хто скористався послугами. На сайті сервісі пошуку послуг List in.ua Львів, ви можете ознайомитися з synevo відгуки, де більшість пацієнтів, кажуть про професіоналізм спеціалістів і кращий сервіс лабораторії.

Діагностична лабораторія «Сінево», надає послуги в широкому спектрі тестів і досліджень призначених для прийняття ефективних рішень на этапе леченія і охоплює, крім іншого, такі дисципліни лабораторних досліджень:

клінічна біохімія, імунологія, серология,

Гематологія, коагуляція, онкогематологія;

Мікробіологія, спеціальна хімія;

Молекулярна біологія;

Тестування на зловживання наркотиками;

Терапевтичний лікарський моніторинг;

Генетичне тестування;

Пацієнти лабораторії скористалися послугами, та говорять про ввічливе і професійне обслуговування фахівців. Переваги лабораторії полягають:

в оперативному наданні результатів тестів і аналізів;

в достовірності і якості результатів;

Можливість отримати результати в режимі онлайн;

Всі процедури проходять безболісно і не залишають побічних ефектів;

Інфраструктура мережі лабораторій «Сінево» розвинена і пов'язана завдяки ефективній логістиці та сучасної ІТ-інфраструктури, між медичними установами, що забезпечує безперебійний потік послуг в мінімально короткі терміни. Модель клінічного прогнозу для допомоги лікарям невідкладної допомоги розроблена з урахуванням надання результатів з великою гарантією достовірності. Зручний спосіб оплати, а також мінімальні ціни на послуги, радують пацієнтів і тому, лабораторія користується репутацією кращої діагностичної лабораторії по всій Україні.

Якщо ви вже скористалися послугами лабораторії, залишити свій відгук можна на порталі пошуку послуг, заповнивши інформацію в розділі. Зручна навігація сервісу, дозволяє отримати достовірну інформацію: про графік роботи підприємств та компаній, видах послуг, відгуках. Тут завжди можна підписатися на розсилку новин і залишатися в курсі подій міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...