• Головна
  • "З букетом і каблучкою": у Тернополі під час шикування військовослужбовець освідчився своїй коханій (ФОТО)
19:31, 20 червня 2019 р.

"З букетом і каблучкою": у Тернополі під час шикування військовослужбовець освідчився своїй коханій (ФОТО)

Із букетом квітів та каблучкою у Тернополі під час шикування військовослужбовець освідчився своїй коханій.

Про це інформує "Медіатор" з посиланням на повідомлення прес-офіцера, лейтената  Юрія Кульпи.

"Йому 44 роки, наразі виконує обов’язки командира взводу, вона – старша на три роки, кухар в бойовому підрозділі, він з Івано-Франківської області, вона – з Луганщини.

Василь Дроздюк нещодавно повернувся з ООС, Ірина Данілова з навчального центру. Після знайомства у Тернополі, у рекордно короткий час, а це два тижні зрозуміли, що закохані. Василь вирішив діяти та пішов на крок, який запам’ятається надовго. Під час обіднішнього шикування на плацу військової частини перед строєм побратимів запропонував Ірині руку та серце.

Усе відбувалося досить швидко, присутні не здогадувались про інтригу. Як тільки особовий склад вийшов на плац, командир викликав Ірину зі строю, наче щось довести. Тим часом Василь з іншого боку підійшов з каблучкою та квітам.

Ірина повернулася, щоб йти до строю, але коханий із букетом квітів та каблучкою освідчився у своїх почуттях. Ірина, приголомшена стояла, думала, чекала. Оркестр грав "Наречену", військовослужбовці аплодували, підтримували її у виборі, але після короткої паузи вона відповіла:

"Так, звичайно !!!".

Щасливі та закохані, ще довго залишалися прикуті увагою своїх побратимів, командирів, але найголовніше, що їх поєднала доля, незважаючи на вік та відстань.

Такі щасливі миті вже не вперше, лише за рік уже три пари із числа військовослужбовців об’єднали свої почуття у сім’ї, у деяких уже навіть народилися малюки. Але у такий спосіб зізнання, як сьогодні армійці артилерійської бригади роблять уперше. Як з’ясувалося згодом, для Ірини це була повна несподіванка, вона навіть гадки не мала, що Василь таке придумає",- зазначає Юрій Кульпа.

#Тернопіль #військовослужбовець #освідчився #коханій

Коментарі

Оголошення
live comments feed...