• Головна
  • На Тернопільщині можна полікуватися у незвичній церкві, у котрій живуть рої бджіл (ФОТОФАКТ)
19:30, 9 липня 2019 р.

На Тернопільщині можна полікуватися у незвичній церкві, у котрій живуть рої бджіл (ФОТОФАКТ)

Унікальний «вулик-церкву» створив мешканець с. Гриньки, що на Лановеччині майстер Микола Оришкевич. Апітерапія досить популярний вид релаксу та лікування на Тернопільщині, проте вулик у вигляді невеликої культової споруди, мабуть, єдиний в області. Пише Терен.

– На Лановеччині у с. Гриньки є унікальний лікувальний «вулик-церква», який виготовив своїми руками Микола Іванович Оришкевич.

Він складається з 10 бджолосімей, з приміщення символічної «церкви», а також з двох лежанок, на яких люди проходять апітерапію. У приміщенні цієї «церкви» в повітрі відчутний аромат меду, воску, прополісу, пилку і звучить музика бджолиних крилець, одним словом – благодать! – розповів Олексій Філюк у Facebook.

Випробувати на собі апітерапію в цікавому місці може кожен бажаючий, звернувшись до автора та власника витвору за телефоном (097)-926-26-33.

Фото Олексія Філюка

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тернопіль #ланівці #бджоли #церква
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
"Потужний снігопад та шалене похолодання за крок від цього регіону, мороз і крижана злива вперіщать в Україні": йде холод
Плюси і мінуси відмови від кави: експерти назвали 7 змін в організмі
Оголошення