• Головна
  • В Тернополі у ТРЦ “Подоляни” відкрили арт-галерею (фото)
11:00, 12 грудня 2012 р.

В Тернополі у ТРЦ “Подоляни” відкрили арт-галерею (фото)

9 грудня в Тернополі у ТРЦ “Подоляни” відкрили арт-галерею, де виставлені старовинні ікони та скульптура. Засновниками ART GALLERY PODOLYANY є Василь Чубак та колекціонер Тарас Молодій.

- “Подолянам” вже п’ять років, ми стали візитною карткою Тернополя, – сказав у виступі перед гостями пан Чубак. – Ми стали не лише торговельним, сімейно-розважальним комплексом. Ми разом із моїм партнером вирішили запровадити культурно-мистецький проект, який ввійде в історію Тернополя.

Колекціонер Тарас Молодій додає, що з радістю підтримав цю ідею, пише “20 хвилин“.

- Свою колекцію я збирав упродовж не одного десятиліття, тому з радістю прийняв таку пропозицію, і ми зробили цю справу, – каже він. – Думаю, що ми докладемо максимум зусиль до доповнення цієї колекції та її пропагування.

ART GALLERY PODOLYANY – це одна з найбільших галерей в Україні, де представлені твори сакрального мистецтва, зазначила мистецтвознавець Віра Стецько.

- Це дуже велика справа для нашого міста, – каже вона. – На виставці представлено майже 100 творів – ікон, скульптур, елементів різьби XVIII-поч. XIX ст. В експозиції є ікони наших народних майстрів, які працювали над оформленням храмів, малювали хатні образи. Хочу зазначити, що народні майстри вкладали у свої творіння душу, власний світогляд, малювали їх з великою вірою та надією.

Не менші унікальні і скульптури, представлені на виставці, додає мистецтвознавець. Народні майстри виконали їх дуже професійно.

В Тернополі у ТРЦ “Подоляни” відкрили арт-галерею (фото), фото-1

 gallery_1

 gallery_3

 gallery_4

 gallery_5

 gallery_6

 gallery_7

 gallery_8

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...