"Рідкісні мерзотники": знімальна група фільму "Олекса Довбуш" спалила ділянку біля унікального льодовикового озера в Карпатах (ФОТО)

"Рідкісні мерзотники": знімальна група фільму "Олекса Довбуш" спалила ділянку біля унікального льодовикового озера в Карпатах, Дмитро Бондаренко

Знімальна група кнострічки про Олексу Довбуша, яка зараз працює в українських Карпатах, знищила ділянку біля льодовикового озера Догяска.

Про це повідомив активіст Ростислав Антимис.

"Знімальна група Oleksa Dovbush Movie - ви рідкісні мерзотники, яких потрібно тримати в урбаністичній резервації і ногою не випускати в природу.

На фото ви можете побачити сліди своєї "творчої роботи", наслідком якої є знищення грунтового покриву навколо унікального льодовиковго озера Догяска (Геришаска). Знімальні конструкції було частково спалено на березі і як наслідок –  величезні ареали випаленої землі, на якій десятиліттями нічого не буде рости.

На місці конструкцій нами зібрано кілограми цвяхів та вашого сміття. Досі видно сліди влаштованого вами туалету. Прошу звернути увагу Міністерство культури України , Міністерство екології та природних ресурсів України, громадська ініціатива Free Svydovets

п.с. Цього разу на озері ми зустріли словацьких (!!!) науковців, які досліджували екосистему Догяски (брали керн намулу з дна, взірці комах та рослин, пробу води). Для них це є цікавим, але не для нас. не вміємо берегти. Після нас хоч потоп - правда, панове кіношники?", - написав активіст.

Наразі ні від знімальної групи, ні зі сторони Мінкульту ніхто на допис не відповів.

До слова, озеро Догяска єг ідрологічною пам'яткою природи місцевого значення, а це означає. що за його охорону відповідає місцева влада.

Зйомки фільму тривають вже кілька місяців.

"Рідкісні мерзотники": знімальна група фільму "Олекса Довбуш" спалила ділянку біля унікального льодовикового озера в Карпатах (ФОТО), фото-1 "Рідкісні мерзотники": знімальна група фільму "Олекса Довбуш" спалила ділянку біля унікального льодовикового озера в Карпатах (ФОТО), фото-2 "Рідкісні мерзотники": знімальна група фільму "Олекса Довбуш" спалила ділянку біля унікального льодовикового озера в Карпатах (ФОТО), фото-3
Фото: Ростислав Антимис
Карпати кіно екологія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі