• Головна
  • Тернополяни зібрали 14 літрів крові для онкохворих дітей
11:10, 12 грудня 2012 р.

Тернополяни зібрали 14 літрів крові для онкохворих дітей

Як ми повідомляли, 26 листопада у Тернополі стартувала благодійна акція "Врятуй дитині життя", метою якої є збір крові для онкохворих дітей.

Головним ініціаторм і організатором акції виступила "Жіноча Січ" - жіночий референтурний підрозділ ВО “Тризуб” імені Степана Бандери. В гематологічному відділенні Тернопільської дитячої міської лікарні є серйозна проблема з нестачею крові. Онкохворі діти, що проходять курс хіміотерапії, постійно потребують переливання крові. Так як бракує донорів, в банку крові є борг крові. Власне через це "Жіноча Січ" і започаткувала дану акцію. 

На сьогоднішній день, в час середини акції зареєструвалися близько 52 донорів, а здали кров - 36 чоловік. Оскільки з кожного донора беруть приблизно по 400 мл крові, то в банк крові надійшло приблизно 14 л крові. "Телефонують щодня, якщо людина відповідає вимогам, я її реєструю. У банк крові ходимо групами, інколи навіть по кілька груп на день. В реєстратурі вказуємо, для кого здаємо кров - для онкохворих дітей. Потім я чи інші волонтери збираємо довідки про здачу крові і несемо їх у лікарню для того, щоб зареєструвати у гематологічному відділенні." - розповідає Христина Феркалюк, одна із відповідальних за акцію.

Нагадаємо, що дата акції вибрана не випадково, адже зараз наближається свято Миколая - Чудотворця, який приносить дітям подарунки, а для онкохворих діток кров - найкращий подарунок. Отож, у кожної небайдужої людини ще є можливість відгукнутися до 23 грудня. Не зволікайте! Всі бажаючі долучитися до акції можуть зателефонувати за номером 0976321391, а детальнішу інформацію можна знайти на сайті http://sich-zhinocha.org/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...