До 16 липня тернополяни можуть обрати, як буде виглядати новий міський парк

12 липня в Українському Домі відбувся конкурсний відбір та презентація проектів, поданих на відкритий архітектурний конкурс на кращий ескізний проект нового міського парку у Тернополі, площею 10,5 га, який буде розміщений на території мікрорайону №14 та обмежений вулицями Генерала М. Тарнавського, вул. Володимира Великого, вул. М. Липницького та вул. Київською.

Тернополяни впродовж наступних днів можуть побачити екскізні пропозиції в Українському домі "Перемога".  Висловити свої пропозиції та відгуки щодо поданих проектів тернополяни можуть через електронну скриньку, надіславши листа на [email protected].

Пропозиції приймаються до 16 липня 2019 р.

До слова,за результатами конкурсу журі відбирає три кращі ескізні пропозиції, для яких встановлюється призовий фонд. Переможець конкурсу отримує переважне право на подальшу реалізацію проекту.

До 16 липня тернополяни можуть обрати, як буде виглядати новий міський парк, фото-1 До 16 липня тернополяни можуть обрати, як буде виглядати новий міський парк, фото-2 До 16 липня тернополяни можуть обрати, як буде виглядати новий міський парк, фото-3
Тернопіль парк пропозиції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі